Про центр


Телеканал “Киев” в гостях у Биоклиники.
Интервью с Никитой Анатольевичем Бабиченко. Сентябрь, 2020

В нашем Центре уже более 14 лет люди, нуждающиеся в помощи, успешно исцеляются от широкого спектра недугов – от головных болей до женского бесплодия. Так же к нам обращаются не только за здоровьем, но и за омоложением и красотой, ибо традиционная китайская медицина поистине кладезь для тех, кто стремится к поддержанию красоты, бодрости тела и духа.

Само название Центра в полной мере свидетельствует о его концепции и лечебно-оздоровительных методиках, который в нем применяются – это традиционные методы китайской медицины, среди которых:

Вместе с тем, в Центре параллельно с классическими методами внедряются и современные инновационные методики, где тысячелетний опыт традиционной китайской медицины тесно связан с технологическими возможностями XXI века, например:

Если Вы не готовы отправляться за здоровьем и долголетием в далекое путешествие в Поднебесную, Вы сможете обрести их в центре Европы,  в Киеве, в Центре Традиционной Китайской Медицины “БИОКЛИНИКА“. В первые годы работы, клиентами нашего Центра были преимущественно киевляне. На сегодняшний день мы принимаем гостей из разных уголков Украины, стран ЕС и даже Канады.

Добро пожаловать, мы ждем Вас!

Центр Традиційної Китайської Медицини – це центр здоров’я, бадьорості, енергії та довголіття, розташований у самому географічному центрі Європи у столиці України у місті Києві.

У нашому Центрі вже більше 14 років люди, які потребують допомоги, успішно зцілюються від широкого спектра недуг – від головного болю о жіночого безпліддя. Так само до нас звертаються не тільки за здоров’ям, а й за омолодженням та красою, бо традиційна китайська медицина насправді джерело для тих, хто прагне до підтримки бадьорості тіла й духу.

Сама назва Центру повною мірою свідчить про його концепції та лікувально-оздоровчі методики, які у ньому застосовуються – це традиційні методи китайської медицини, серед яких: Акупунктура (голковколювання), Термопунктура (прогрівання / припікання, Гірудопунктура (постановка п’явок на точки акупунктури), Аутогемопунктура (ін’єкції власної крові у точки акупунктури ), Гомеопунктура / Гомеосінартрія (ін’єкції гомеопатичних препаратів у точки акупунктури), Мануальна терапія, Фітотерапія та інші.

Разом з тим, у Центрі паралельно з класичними методами впроваджуються і сучасні інноваційні методики, де тисячолітній досвід традиційної китайської медицини тісно пов’язаний з технологічними можливостями XXI століття, наприклад, PRP-терапія – метод ін’єкційного введення у тканини організму плазми, отриманої з крові самого пацієнта. Дана технологія прекрасно зарекомендувала себе у косметологічній, реабілітаційній та інших сферах.

Якщо Ви не готові вирушати за здоров’ям і довголіттям у далеку подорож до Піднебесної, Ви зможете знайти їх у центрі Європи в Центрі Традиційної Китайської Медицини у Києві. У перші роки роботи, клієнтами нашого Центру були переважно кияни. На сьогоднішній день ми приймаємо гостей з різних куточків України, країн ЄС і навіть Канади.

Ласкаво просимо, ми чекаємо Вас!

Share on Facebook
Share on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestPrint this pageShare on Tumblr