Про центр


ТКМ

Центр Традиційної Китайської Медицини – це центр здоров’я, бадьорості, енергії та довголіття, розташований у самому географічному центрі Європи у столиці України у місті Києві.

У нашому Центрі вже більше 10 років люди, які потребують допомоги, успішно зцілюються від широкого спектра недуг – від головного болю о жіночого безпліддя. Так само до нас звертаються не тільки за здоров’ям, а й за омолодженням та красою, бо традиційна китайська медицина насправді джерело для тих, хто прагне до підтримки бадьорості тіла й духу.

Сама назва Центру повною мірою свідчить про його концепції та лікувально-оздоровчі методики, які у ньому застосовуються – це традиційні методи китайської медицини, серед яких: Акупунктура (голковколювання), Термопунктура (прогрівання / припікання, Гірудопунктура (постановка п’явок на точки акупунктури), Аутогемопунктура (ін’єкції власної крові у точки акупунктури ), Гомеопунктура / Гомеосінартрія (ін’єкції гомеопатичних препаратів у точки акупунктури), Мануальна терапія, Фітотерапія та інші.

Разом з тим, у Центрі паралельно з класичними методами впроваджуються і сучасні інноваційні методики, де тисячолітній досвід традиційної китайської медицини тісно пов’язаний з технологічними можливостями XXI століття, наприклад, PRP-терапія – метод ін’єкційного введення у тканини організму плазми, отриманої з крові самого пацієнта. Дана технологія прекрасно зарекомендувала себе у косметологічній, реабілітаційній та інших сферах.

Якщо Ви не готові вирушати за здоров’ям і довголіттям у далеку подорож до Піднебесної, Ви зможете знайти їх у центрі Європи в Центрі Традиційної Китайської Медицини у Києві. У перші роки роботи, клієнтами нашого Центру були переважно кияни. На сьогоднішній день ми приймаємо гостей з різних куточків України, країн ЄС і навіть Канади.

Ласкаво просимо, ми чекаємо Вас!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on VK