Iнтеграційна медицина


Інтегративна медицина для Центру традиційної китайської медицини у Києві – це не данина моді, це важлива складова всієї концепції нашої роботи.

Не повинне нікого дивувати, що Центр, що сповідає традиційні принципи й інструменти лікування, дотримується у своїй роботі та у своєму розвитку концепції інтегративної медицини. Традиціоналізм – це «здоровий консерватизм», а не догматизм. Так, сьогодні інтегративна медицина інтенсивно розвивається увсьому світі. Її асоціації створені у США, Канаді, Бразилії, багатьох європейських країнах. Але саме в Китаєві інтегративна медицина досягла найбільш помітних успіхів і вже стала невід’ємною частиною державної системи охорони здоров’я. Тому закономірно, що ми рухаємося в єдиному напрямку розвитку разом з корінними носіями компетенції близької нам традиційної китайської медицини.

Що таке інтегративна медицина

Інтегративна медицина – це напрямок у медицині, коли при діагностиці та лікуванні захворювань застосовується симбіоз технологій і методів сучасної західної медицини та традиційних медичних практик (наприклад, традиційна китайська медицина, індійська аюрведа, тибетська медицина).

Переваги цього напрямку очевидні для всіх, хто згодний з думкою про те, що кожна з медичних систем має свої сильні та слабкі сторони. Так, західна медицина з її технологічними ноу-хау максимально ефективна при наданні швидкої медичної допомоги і проведенні складних хірургічних операцій. Традиційна китайська медицина – дозволяє більш точно визначити причину хвороби, і характер локальних патологічних змін, вчасно відслідковувати зміни, що відбуваються в організмі в процесі лікування, дає відмінні результати у лікуванні хронічних захворювань, при реабілітації та відновленні порушених функцій організму.
Однак інтегративна медицина – це не просто сума методів і засобів з різних медичних систем. Інтегративна медицина – це синергія зусиль різних медичних світоглядних шкіл, що у результаті приводить до появи «одухотвореної технології» – прагматичноїта орієнтованої на швидкий ефект, як західна медицина, і при цьому максимально націленій на використання життєвих сил самого людського організму, як східна медицина.

Саме тому наш медичний персонал має досвід роботи, як в області сучасної західної медицини, так і в області традиційних східних медичних систем. Наші фахівці прекрасно орієнтуються у діагностичних підходах, ліках і методах сучасної західної медицини. У доповненні до цього проведуть пацієнтові, що прийшов на консультацію, комплексне обстеження по канонах східної медицини. За сумарними результатами діагностики лікар призначає програму лікування й становить рецепт ліків з урахуванням всієї отриманої інформації. Такий комплексний підхід підвищує ефективність лікування, і відповідно, наближує видужання.

Ми повністю згодні з думкою, що інтегративна медицина – це не предмет для наукових суперечок про переваги тієї або іншої медицини, а можливість використати переваги обох медичних систем на благо здоров’я людей!

Share on Facebook
Share on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestPrint this pageShare on Tumblr