Комплексні програми


Комплексна програма лікування – це курс терапії (сукупність методів і тривалість терапії), призначений лікарем за результатами діагностики.На нашому сайті ми неодноразово звертали увагу клієнтів на дві важливі особливості традиційної китайської медицини: – це завжди комплексний підхід до оздоровлення організму;- це завжди індивідуальний підхід до призначення курсу терапії для кожної людини.Саме тому ми не пропонуємо нашим клієнтам – «таблетку від болю», «чарівний укол омолодження» або «оперативне втручання для усунення проблеми». Ми намагаємося глибинно розібратися e кожному конкретному випадку та виявити етіологію хвороби, а потім системно впливати на організм для усунення причин, які призвели до проблеми, і для гармонізації стану всього організму. Ця терапія завжди індивідуальна, оскільки не буває двох однакових організмів. І це терапія, яка вимагає певного часу, однак дає довгостроковий позитивний ефект.Якщо ж Ви ніколи раніше не мали досвіду терапії методами традиційної китайської медицини, Ви очевидно хотіли б познайомитися із прикладами комплексних програм. З цією метою нижче наводимо як приклад структуру двох курсів терапії, які незмінно затребувані і демонструють прекрасну результативність.

Розв’язуване завдання

Методи лікування

Короткий опис методів лікування

Число сеансів

Лікування травм

(вивихи, розтягнення і надриви зв’язок, надриви м’язів) та відновлення після операції на суглобах (плечовий, ліктьовий, колінний, голеностоп)

Акупунктура Акупункту́ра (також голкорефлексотерапія, рефлексотерапія, голкотерапія, голковколювання) – напрям у традиційній китайській медицині, в якому вплив на організм здійснюється спеціальними голками через особливі точки на тілі за допомогою введення їх у ці точки і маніпуляцій ними. Вважається, що ці точки знаходяться на меридіанах, по яких циркулює ци («життєва енергія»).

5-8

Термопунктура При хронічному, затяжному перебігу захворювання показано включення у комплекс рефлексотерапевтичних методів лікування – термопунктури (прогрівання, припікання).

Для термопунктури використовують джерела тепла з можливістю обмеженого за площею термічного впливу дистантного і контактного типу. Прикладом дистантной термопунктури може служити полиново-сигаретне прогрівання – один з найбільш зручних видів термопунктури.

5-8

Пролонгована аурікулярна акупунктура Пролонгована аурікулярна акупунктура – постановка у вушну раковину спеціальних мініатюрних голок, які залишаються у вушній раковині на певний час для пролонгації лікувального впливу.

2-5

Аутогемопунктура Аутогемопунктура – ін’єкції власної нативной або модифікованої крові у точки акупунктури.

5-8

Лікування геморою Гірудотерапія Гірудотерапія – лікування різних захворювань людини з використанням медичної п’явки (Hirudo medicinalis).

Гіруда – медична п’явка використовувалася для кровопускання протягом багатьох сотень років. Про лікування п’явками писали Гіппократ , Гален, Авіценна. На стінах єгипетських гробниць виявлені малюнки застосування п’явок..

5-8

Гомеосініатрія

(Гомеопунктура)

Методика гомеосініатрії, хоча й близька по суті методиці біопунктури, проте виключає використання будь-яких інших препаратів, крім гомеопатичних, а також заснована на «акупунктурній карті» людини , відомої ще з часів Стародавнього Китаю.

Методика гомеосініатрії дозволяє поєднувати найдавніші знання про біологічно активні точки і сучасні знання гомотоксикології ( розділу гомеопатії).

5-8

Фітотерапія Фітотерапія (вуст. траволікування ) – метод лікування різних захворювань людини, заснований на використанні лікарських рослин і комплексних препаратів з них. Методики переробки рослин для отримання «фітопрепаратів» орієнтовані не на виділення діючої речовини, а на збереження всього комплексу активних речовин рослини у найбільш наближених до природних форм.

1-3

Ще раз звертаємо Ваша увага, що у перелік захворювань, які успішно лікуються фахівцями нашого Центру, входять патології практично всіх фізіологічних систем людського організму. І відповідно, комплексних програм терапії у нашому арсеналі більше двадцяти. Звертайтеся до нас за порадою та допомогою, і Ваш організм буде у надійних руках!

Share on Facebook
Share on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestPrint this pageShare on Tumblr