Краса і омолодження


Можливості традиційної китайської медицини

Краса і молодість – це неминущі цінності. В історії будь-якої цивілізації є глава, присвячена пошуку рецептів примноження краси людини і продовження її молодості.

Тисячоліттями у традиційних світових культурах розроблялися методи органічної протидії старінню організму та в’яненню краси. Голковколювання з метою омолодження і позбавлення від зморшок застосовувалося ще при дворі китайських імператорів. Процедури проводилися як чоловікам, так і жінкам. Методи омолодження у традиційній китайській медицині принципово відрізняються від технологій та процедур, які вважаються самими передовими і застосовуються медичними центрами та салонами краси у США та Європі.

Чи варто паралізувати м’язи ботоксом або лягати під ніж пластичного хірурга, якщо Ви й без цього зможете виглядати молодо? Традиційна китайська медицина має у своєму арсеналі методи, що дозволяють стерти роки з вашого обличчя безпечно, безболісно, без хірургічного втручання або введення у м’язи отрут. Підтяжка обличчя за допомогою акупунктури є природним способом і допоможе Вам виглядати й почувати себе набагато молодше своїх років. Це нетоксичний, сприятливий зміцненню здоров’я метод, перевірений часом.

З віком шкіра починає відчувати нестачу вологи і ліпідів, порушується мікроциркуляція крові і обмінні процеси в епідермісі , лицьова мускулатура в’яне , шкіра стоншується , і як наслідок , з’являються зморшки. Один з ефективних методів перемогти старіння та відстрочити його на багато років – це акупунктурная косметологія (голковколювання), традиційний китайський масаж і фітотерапія.

Методи омолодження в традиційній китайській медицині настільки діючі, що можна навіть говорити про аакупунктурну корекцію фігури як альтернативу ліпосакції та хірургічного видалення надлишків шкіри тіла і жирових складок. При цьому зменшуються локальні жирові відкладення , «об’єми » в області черевної стінки, стегон, сідниць, спини, шиї.

Комплексні омолоджуючі програми засобами традиційної китайської медицини відновлюють пружність шкіри тулуба, викликають стійкий ліфтинг-ефект – підтяжку шкіри тіла, у тому числі досягається виражений ефект при значному відвисанні шкіри живота, рук, стегон.

http://www.taomed.ru/uploads/posts/2010-03/img_13.jpgОмолодження засобами традиційної китайської медицини – безпечний і безболісний, нехірургічний метод зменшення ознак старіння. Хоча омолодження за допомогою голкотерапії часто називаються косметичною процедурою, на ділі воно надає набагато більш широкий вплив. Омолоджується та оновлюється весь організм, а не тільки обличчя або окремі частини тіла. Ви зможете не тільки виглядати, але й почувати себе набагато молодше.

Інновації

Однак XXI століття надворі… І досвід тисячоліть ми органічно доповнюємо досягненнями сучасної науки – досягненнями, які не суперечать принципам традиційної китайської медицини – максимально використати внутрішні ресурси самого організму, без привнесення у нього зовнішніх не органічних елементів.

В якості одного з елементів у комплексних програмах омолодження ми застосовуємо PRP-терапію (у косметології аналог – плазмоліфтінг) – ультрасучасну інноваційну технологію, що використовує потенціал власної крові людини для приголомшливих результатів омолодження. Цей ін’єкційний метод відноситься до біотехнологій і заснований на використанні прихованих резервів організму для клітинної регенерації.

Невелика кількість крові, взятої у людини, обробляється за допомогою високотехнологічного обладнання. Виділена плазма збагачена власними тромбоцитами людини – клітинами з величезним відновним ресурсом. Потім отримана плазма вводиться пацієнтові за допомогою серії мікро- ін’єкцій. Шкіра отримує потужний поштовх до оновлення.

Ефект від PRP – терапії помітний вже після перших процедур. Шкіра продовжує оновлюватися протягом декількох місяців і для досягнення найбільш повного ефекту відновлення необхідно пройти курс з декількох процедур.Оскільки PRP – терапія є абсолютно безпечною методикою омолодження , яка використовує тільки власні ресурси організму, її успішно застосовують для профілактики старіння , починаючи з 30 років.

Молодість і краса – це цінності , за які однозначно варто боротися. А от вибір засобів – це тонкий та делікатний момен . Звертайтеся до фахівців нашого Центру за порадою, і вони підкажуть Вам оптимальний шлях підтримки молодості і краси через оздоровлення організму. Завжди раді Вашим питанням!

Share on Facebook
Share on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestPrint this pageShare on Tumblr