Методи лікування


Методи терапії , що практикуються в нашому Центрі, безпосередньо пов’язані з філософією організації процесу оздоровлення організму, яку ми сповідуємо. Оскільки в основі роботи Центру покладено принципи традиційної китайської медицини та інтегративної медицини, відповідно, всі методи терапії засновані на тисячолітній практиці і доповнені інноваційними елементами, які не суперечать традиції. Для зручності клієнтів, нижче наводимо перелік базових (найбільш часто вживаних в Центрі) методів терапії з коротким поясненням їх суті. При цьому звертаємо Вашу увагу, що комплексна програма лікування (курс терапії) практично завжди складається з певної сукупності застосовуваних методів, а також завжди містить індивідуальне число сеансів терапії, виходячи із специфіки організму людини, яка потребує допомоги.

Методи лікування

Короткий опис методів лікування

Акупунктура (чжень фа) Акупункту́ра (також голкорефлексотерапія, рефлексотерапія, голкотерапія, голковколювання) – напрям у традиційній китайській медицині, в якому вплив на організм здійснюється спеціальними голками через особливі точки на тілі за допомогою введення їх у ці точки і маніпуляцій ними. Вважається, що ці точки знаходяться на меридіанах, по яких циркулює «ци» («життєва енергія»).
Акупунктура обличчя золотими голками Косметична акупунктура обличчя є ефективним нехірургічним методом для уповільнення процесу старіння. Покриті золотом голки – забезпечують додаткову стимуляцію біологічно активних точок та помітно покращують трофіку тканин і лімфодренаж. Відповідно, забезпечується більш ефективний ліфтинг, а ефект від акупунктруи виходить більш тривалий і стійкий.
Пролонгована аурікулярна акупунктура Пролонгована аурікулярна акупунктура – постановка у вушну раковину спеціальних мініатюрних голок, які залишаються у вушній раковині на певний час для пролонгації лікувальної дії.
Термопунктура (цзю фа) При хронічному, затяжному перебігу захворювання показано включення у комплекс рефлексотерапевтичних методів лікування – термопунктури (прогрівання, припікання). Для термопунктури використовують джерела тепла з можливістю обмеженого за площею термічного впливу дистантного і контактного типу. Прикладом дистантной термопунктури може служити полиново-сигаретне прогрівання – один з найбільш зручних видів термопунктури.
Аутогемопунктура Аутогемопунктура – ін’єкції власної нативной або модифікованої крові у точки акупунктури.
PRP-терапія PRP-пунктура PRP – терапія – ін’єкції багатою тромбоцитами плазми , отриманої з крові самого пацієнта. Вводячи PRP у « проблемне місце » (наприклад , травмоване коліно) , ми як би « залучаємо » до нього всі відновлювальні сили організму, а підвищена після спеціальної обробки кількість тромбоцитів підсилює цей ефект у 5-10 разів. Дослідження показують, що використання PRP дозволяє скоротити час відновлення для свіжих травм на 50 і більше відсотків. При цьому процедура є абсолютно безпечною, оскільки використовується кров самого пацієнта, а значить, виключається можливість виникнення алергічних реакцій. Крім того, у нашому Центрі застосовується PRP – пунктура – унікальний метод, який є нашою авторською розробкою. Суть його полягає у суміщенні інноваційної технології PRP – терапії з традиційним китайським вченням по точках акупунктури – PRP – ін’єкції робляться по відповідним точкам на меридіанах .
Гомеосиниатрия (Гомеопунктура) Методика гомеосініатрії, хоча й близька по суті методиці біопунктури, проте виключає використання будь-яких інших препаратів, крім гомеопатичних, а також заснована на «акупунктурній карті» людини , відомої ще з часів Стародавнього Китаю. Методика гомеосініатрії дозволяє поєднувати найдавніші знання про біологічно активні точки і сучасні знання гомотоксикології ( розділу гомеопатії).
Фітотерапія Фітотерапія (вуст. траволікування ) – метод лікування різних захворювань людини, заснований на використанні лікарських рослин і комплексних препаратів з них. Методики переробки рослин для отримання «фітопрепаратів» орієнтовані не на виділення діючої речовини, а на збереження всього комплексу активних речовин рослини у найбільш наближених до природних форм.
Мануальна терапія Мануальна терапія – методи лікування та діагностики, що представляють собою вплив рук терапевта на організм пацієнта. Методи спрямовані переважно на лікування захворювань опорно-рухової системи та внутрішніх органів.
Гирудотерапия Гирудопунктура Гірудотерапія – лікування різних захворювань людини з використанням медичної п’явки (Hirudo medicinalis). Гірудопунктура – постановка п’явок на точки акупунктури.
Лікувальна корпоральна акупрессура (ань мо) Лікувальна корпоральна акупрессура – масаж тіла по точках акупунктури
Вакуум-терапія (ба хо гуан) Вакуум-терапія Ба хо гуан (баночний масаж) – це лікувальна процедура, в основі якої лежить надання активного впливу на тіло людини за допомогою вакууму, який створюється у спеціальній банці, призначеній для масажу. Особлива користь баночного масажу полягає в тому, що в місцях присмоктування банок до тіла посилюється кровообіг таі лімфообіг у тканинах, шкірі та органах, проводиться активне живлення тканин.
Масаж (гуа ша) Масаж (гуа ша) – найдавніший вид китайського масажу, у процесі якого певні лікувальні зони – точки, де енергетичні канали виходять на поверхню шкіри людини – обробляються спеціальною кам’яною або роговою пластиною.
Традиційний китайський масаж стоп (цзу ди) Чудодійні властивості китайського масажу стоп засновані на принципах рефлексотерапії. Вони удосконалювалися протягом декількох тисяч років адептами і практиками традиційної китайської медицини. Згідно з цими принципами , на стопі людини розташовано понад 60 точок , кожна з яких співвідноситься з певним органом або частиною організму. Тобто стан стопи – це своєрідне дзеркало, яке відображає стан внутрішніх органів. Стимуляція рефлекторних точок шляхом їх натискання дозволяє домогтися ефекту розслаблення , зняти напругу і навіть допомогти організму боротися з недугами та протистояти хворобам.

Звертайтеся до нас за порадою та допомогою, і Ваш організм буде у надійних руках!

Share on Facebook
Share on LinkedInEmail this to someonePin on PinterestPrint this pageShare on Tumblr